Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Miąskowo - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

749 000 zł143 m² 5 237,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Immohouse zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku, zaprojektowany z myślą o komforcie całej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Domek letniskowy Gostyń

Gostyń(Miąskowo + 16 km)

499 000 zł7 500 m² 66,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Na sprzedaż klimatyczna działka z domkiem rekreacyjnym, podgrzewanym basenem i lasem - Ustronie, gm. Borek Wlkp., powiat Gostyń. Powierzchnia: 7 500 m | Dom: ok. 50 m | Podgrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Zbrudzewo

Zbrudzewo(Miąskowo + 24 km)

887 000 zł88,70 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dom na sprzedaż Zbrudzewo Jeśli marzysz o domu, w którym rano pachnie kawą, po południu słońce wpada przez salon, a wieczorem możesz uciec na taras przed całym światem to Zbrudzewo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Bierzglinek(Miąskowo + 21 km)

539 000 zł141 m² 3 822,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:594 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący na działce 595m2 o powierzchni całkowitej ok. 141m2 wraz z budynkiem gospodarczym ok. 60m2. Bardzo ciekawa podmiejska lokalizacja: bierzglinek sąsiadujący.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Runowo(Miąskowo + 22 km)

246 000 zł60 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 60 m , położony w spokojnym Runowie, zaledwie 1 km od Kórnika. Idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora szukającego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Ruszczyca

Zatorze,Leszno(Miąskowo + 18 km)

869 000 zł94 m² 9 244,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 94 m , położona w Lesznie przy ul. Ruszczyca 15 (działka nr 273/8), stanowiąca lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Września(Miąskowo + 22 km)

1 499 000 zł307,62 m² 4 872,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Mam ogromną przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nieruchomości o charakterze inwestycyjnym z ogromnym potencjałem, zlokalizowanej we Wrześni przy ul. Wojska Polskiego. Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Widziszewo

Widziszewo(Miąskowo + 18 km)

1 399 000 zł229,56 m² 6 094,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 079 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż oferujemy nowoczesny i funkcjonalny dom wolnostojący z 2017 roku, zlokalizowany w spokojnej miejscowości Widziszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bojanice

Bojanice(Miąskowo + 4 km)

440 000 zł79,50 m² 5 534,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:190 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Okazja domek w cenie mieszkania. Tylko u nas, oferta na wyłączność! - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Wierzbowa

Wągrowiec(Miaskowo + 25 km)

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:287 m²

Na sprzedaż przestronny dom - Wągrowiec, ul. Wierzbowa Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego, piętrowego domu, położonego w Wągrowcu przy ul. Wierzbowej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Rusiborek

Rusiborek(Miąskowo + 11 km)

421 680 zł75 m² 5 622,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

Na sprzedaż zewnętrzny lokal, połówka bliźniaka z dużym ogrodem w kameralnej inwestycji, w stanie deweloperskim, inwestycja zakończona z wszystkimi odbiorami. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Miąskowo

Miąskowo,wielkopolskie

920 000 zł126 m² 7 301,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Proponujemy do sprzedaży nowy dom położony w miejscowości Miąskowo, gmina Krzykosy, powiat średzki. Dom parterowy, wolnostojący wybudowany w roku 2019. Bardzo dobre połączenie samochodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach